Kas yra GIP?

1

GIP

Gargždų Industrinis Parkas (GIP) yra verslo ir pramonės zona įsikūrusi šalia Gargždų. Ji suprojektuota kompanijoms planuojančioms plėtrą regione. Zonoje yra 5 žemės sklypai suprojektuoti pramoninių ir sandėliavimo objektų statybai ir 4 sklypai skirti komercinių objektų statybai. Mes suteikiame pilną infrastruktūrą ir priežiūrą iki pat kompanijos veikimo pradžios.

GIP yra specialiai sukurtas patenkinti investuotojų, besidominčių pramoniniais ir komerciniais žemės sklypais nuo 0.7 iki 2.9 ha, ieškančių pigesnių alternatyvų Lietuvos Laisvosioms Ekonominėms Zonoms ir galvojančių apie žemės pirkimą vietoj nuomos, poreikius.

Gargždai

Gražusis Gargždų miestas išsidėstęs šalia pagrindinės Lietuvos autostrados Vilnius-Klaipėda (A1) ir yra tik 17 km nutolęs nuo Klaipėdos uosto. Gargždai yra puikioje geografinėje vietoje – tai administracinis Klaipėdos rajono centras. Konkurencingos kainos ir mažos miesto bendruomenės privalumai iškelia mūsų industrinį parką kaip išskirtinę vietą pradėti ar plėsti Jūsų verslą.

Kaiminystėje jau įsikūrę nemažai Lietuvos ir užsienio kapitalo kompanijų. Tarp žinomiausių yra Mars Inc., Print IT, LOTOS Geonafta, Mida, Hidrostatyba ir kitos. Gargždai yra pripažinta verslo plėtros alternatyva Klaipėdos miestui tarp daugelio investuotojų.

Gargzdu industrinis parkasGargzdu industrinis parkas Gargzdu industrinis parkasGargzdu industrinis parkas